Üdvözlünk, Vendég | Csoport "Vendégek" | RSS
FC «Nevetlen»
Ifi Kupa 2004
 
Hajrá Nevetlen!
[ Új üzenetek · Résztvevők · Fórumszabályzat · Keresés · RSS ]
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Fórum » Labdarúgás » Járási bajnokság 2011 » Csapatmunka (A focicsapatunk)
Csapatmunka
EszterDátum: Vasárnap, 2011.07.31, 20:22 | Üzenet # 1
Hadnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 46
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Sziasztok! Megszületett a Fancsika-Nevetlen lefújt meccs eredménye 3:0 Fancsika javára. Már ez is így elég szomorú a csapatra nézve, de még eltiltottak a saját focipályánk használatától is 3 meccs erejéig! Ja és két húzó játékosunk sem játszhat 3 mérkőzésen. Ez így elég szomorú: elveszett egy pont, két erős játékos és még háromszor Újhelybe kell utaztatni a csapatot lejátszani a saját meccsünket! Mi a véleményetek a döntésről???? eek no online2long suspect wacko

Az üzenetet módosította: Eszter - Vasárnap, 2011.07.31, 23:18
 
AdminDátum: Vasárnap, 2011.07.31, 23:23 | Üzenet # 2
Hadnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 52
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Sajnálom, hogy ez az döntés született, én tényleg igyekeztem megtenni a legtöbbet... azért az Fancsika-Újlak meccsen döntését állítsák ezzel szemben, és láthatják az elfogultságukat...

Kicsit elegem van!!! NO COMMENT!!!!!! dont fool killed


1) Új hozzászólás létrehozásához, használjátok az gombot,
2) Ha hozzászólására szeretnétek válaszolni, akkor használjátok a gombot.
 
EszterDátum: Hétfő, 2011.08.01, 13:07 | Üzenet # 3
Hadnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 46
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Nekem az a véleményem a döntésről, hogy az egész foci is egy nagy biznisz!!!! A világfociban nagyban megy, nálunk falun kicsiben! Elég sajnálatos a csapatra nézve ez a döntés, de ha ez van ezt kell szeretni:((((((((((((( sad sad sad sad
 
AdminDátum: Csütörtök, 2011.08.18, 17:41 | Üzenet # 4
Hadnagy
Csoport: Adminisztrátorok
Üzenetek: 52
Hírnév: 0
Állapot: Offline
Ha valamelyik nem vágta volna úgy oldalba a bírót, hogy az megkékül, akkor talán nem ez a döntés született. sad
Én szétordítottam magam, hogy "Szurkoló nem megy a pályára!" és hogy a "Bíróhoz senki egy újjal sem ér". cry De mit sem ért... Mert vannak emberek (bocsánat, ha ezzel megsértettem, mert lehet, hogy más jelzőt kellett volna használnom), akik annyit nem értenek a focihoz mint én a zenéhez, de az elsők amikor neki kell menni valakinek!!! "Hót szégyen..." © H.R.
Nagyon igaza van Hevesi Józsinak, miszerint: míg nem tanulnak meg a szurkolók viselkedni a mérkőzéseken, addig itt nem lesz normális foci. surprised


1) Új hozzászólás létrehozásához, használjátok az gombot,
2) Ha hozzászólására szeretnétek válaszolni, akkor használjátok a gombot.
 
EszterDátum: Csütörtök, 2011.08.18, 22:25 | Üzenet # 5
Hadnagy
Csoport: Moderátorok
Üzenetek: 46
Hírnév: 1
Állapot: Offline
Van benne valami...sőt, igazad van! unsure unsure
 
Fórum » Labdarúgás » Járási bajnokság 2011 » Csapatmunka (A focicsapatunk)
  • Oldal 1 / 1
  • 1
Keresés:

© 2011.06.13, 11:34 - 2024.03.29, 12:48 Budaházi Mihály
Az eredmények nem hivatalosak, csak és kizárólag a vidékünk labdarugása iránt érdeklődők tájékoztatására szolgál!